Počet položek: 0 0,00 Kč

Reklamační řád a odstoupení od smlouvy

Reklamační řád a odstoupení od smlouvy.

Odstoupení od smlouvy:

Ze zákona má každý zákazník - spotřebitel právo na odstoupení od smlouvy do 14 dnů od zakoupení zboží bez udání důvodu. Pokud se rozhodnete odstoupit od smlouvy, prosím, zašlete nepoužité zboží spolu s formulářem o odstoupení od smlouvy (ke stažení níže) na adresu: Petra Furisová, Stará Ovčárna 46, 35601 Sokolov. Nezasílejte zboží na dobírku, nebude převzato. Jakmile zboží v pořádku přijmeme, bude vystaven opravný doklad a částka za vrácené zboží Vám bude zaslána na Váš účet. Náklady na zaslání zboží zpět do eshopu hradí kupující. Pokud zboží neodpovídá původnímu stavu může být toto zohledněno v hodnotě vrácené částky. 

 

Reklamace vady výrobku:

Na veškeré zboží je poskytována zákonná záruční doba 2 roky, není-li u zboží uvedeno jinak.  Toto platí pro konečného spotřebitele - fyzickou osobu.

Pro nákup zboží na firmu (na ICO) je zákonná záruční doba dle obchodního zákoníku, resp. občanského zákoníku.

Pro uplatnění reklamace je nutné postupovat následovně:

- zboží zašlete na výše uvedenou adresu, čisté, s veškerým dodaným příslušenstvím, dokumentací (u autobaterií je nutné dodat Záruční list) a nákupním dokladem (fakturou)

- ke zboží přiložte důkladně vyplněný reklamační protokol (u autobaterií je nutné vyplnit všechny náležitosti o voze, ve kterém byla, používána). Bez řádně vyplněného reklamačního protokolu nelze reklamaci zahájit. Reklamační protokol je ke stažení níže, nebo Vám jej na požádání zašleme e-mailem.

Jakmile zboží obdržíme, bude zahájeno reklamační řízení, které se budeme snažit vyřídit v co nejkratší možné době.

V případě, že si kupující nevyzvedne reklamované zboží do třiceti dnů od ukončení reklamačního řízení, postupujeme  v souladu s § 2609 zákona číslo 89/2012 Sb., v platném znění, tj. po uplynutí zákonné lhůty jsme oprávněni účtovat skladné, případně věc zlikvidujeme.

Upozornění k vrácení nebo reklamaci akumulátorů:
Autobaterii nelze zasílat poštou nebo běžnými přepravními službami, neboť obsahuje kyselinu (elektrolyt). Zabalení baterie do krabice, aby nebylo vidět, co je obsahem, proto není řešení. U takového balení může při převozu dojít k převrácení baterie a tím vytečení elektrolytu. Za takto poškozenou baterii tedy nemůžeme nést odpovědnost. Neposílejte autobaterie zabalené do neprůhledných krabic Českou poštou nebo klasickými přepravci, mohou se poškodit. 
Při zasílání je nutné označit balík štítkem "NEKLOPIT – KYSELINOVÁ BATERIE"

Soubory ke stažení
Formulář - odstoupení od smlouvy.pdf58 kB
Reklamační protokol - kupoleje.cz.pdf32 kB

Potřebujete poradit ? Reklamační řád a odstoupení od smlouvy

Vaše jméno, příjmení, firma
Váš email
Váš telefon
Váš dotaz
     Více informací