Počet položek: 0 0,00 Kč

Reklamační řád a odstoupení od smlouvy

Reklamační řád a odstoupení od smlouvy.

Odstoupení od smlouvy:

Ze zákona má každý zákazník - spotřebitel právo na odstoupení od smlouvy do 14 dnů od zakoupení zboží bez udání důvodu. Pokud se rozhodnete odstoupit od smlouvy, prosím, zašlete  zboží spolu s formulářem o odstoupení od smlouvy (ke stažení níže) na adresu: Petra Furisová, Stará Ovčárna 46, 35601 Sokolov a to nejpozději 14. den od převzetí objednávky.
Nezasílejte zboží na dobírku, nebude převzato.
Jakmile zboží v pořádku přijmeme, bude vystaven opravný doklad a kupní cena Vám bude zaslána na Váš účet nejpozději do 14 dnů. Náklady na zaslání zboží zpět do eshopu hradí kupující. Pokud zboží neodpovídá původnímu stavu, může být toto zohledněno v hodnotě vrácené částky. Více informací o podmínkách odstoupení od smlouvy naleznete v obchodních podmínkách.

 

Reklamace vady výrobku:

Na veškeré zboží je poskytována zákonná záruční doba 2 roky, není-li u zboží uvedeno jinak.  Toto platí pro konečného spotřebitele - fyzickou osobu.

Pro nákup zboží na firmu (na ICO) platí podmínky dle platného právního řádu.

Pro uplatnění reklamace je nutné postupovat následovně:

- zboží zašlete na výše uvedenou adresu, čisté, s veškerým dodaným příslušenstvím, dokumentací (u autobaterií je nutné dodat Záruční list) a nákupním dokladem (fakturou)

- ke zboží přiložte důkladně vyplněný reklamační protokol (u autobaterií je nutné vyplnit všechny náležitosti o voze, ve kterém byla používána). Bez řádně vyplněného reklamačního protokolu nelze reklamaci zahájit. Reklamační protokol je ke stažení níže, nebo Vám jej na požádání zašleme e-mailem.

Jakmile zboží obdržíme, bude zahájeno reklamační řízení, které se budeme snažit vyřídit v co nejkratší možné době nejpozději však do 30 dní.

V případě, že si kupující nevyzvedne reklamované zboží do třiceti dnů od ukončení reklamačního řízení, postupujeme  v souladu s § 2609 zákona číslo 89/2012 Sb., v platném znění, tj. po uplynutí zákonné lhůty jsme oprávněni účtovat skladné ve výši 2 Kč za den. V případě, že věc nebude vyzvednuta ani po dalších třiceti dnech, zlikvidujeme ji a vzniklé náklady s uskladněním budeme po kupujícím požadovat.

Upozornění k vrácení nebo reklamaci akumulátorů:
Autobaterie přepravuje přepravní společnost Fofr. Nedoporučujeme zasílat jinou přepravou (Česká pošta, GLS apod.), která není pro převoz takového typu zboží uzpůsobená. Naopak doporučujeme nás v případě vrácení zboží, odstoupení od smlouvy či reklamace nejdříve kontaktovat. Sdělíme Vám jak nejlépe postupovat. 

Soubory ke stažení
Kupoleje- Odstoupení od smlouvy - vrácení zboží.pdf58 kB
Kupoleje - Reklamační protokol.pdf59 kB

Potřebujete poradit ? Reklamační řád a odstoupení od smlouvy

Vaše jméno, příjmení, firma
Váš email
Váš telefon
Váš dotaz
     Více informací