Počet položek: 0 0,00 Kč

Reklamační řád a odstoupení od smlouvy

Reklamační řád a odstoupení od smlouvy.

Odstoupení od smlouvy:

Ze zákona má každý zákazník - spotřebitel právo na odstoupení od smlouvy do 14 dnů od zakoupení zboží bez udání důvodu. Pokud se rozhodnete odstoupit od smlouvy, prosím, zašlete  zboží spolu s formulářem o odstoupení od smlouvy (ke stažení níže) na adresu: Petra Furisová, Stará Ovčárna 46, 35601 Sokolov a to nejpozději 14. den od převzetí objednávky.
Nezasílejte zboží na dobírku či na náklady příjemce, nebude převzato.
Jakmile zboží v pořádku přijmeme, bude vystaven opravný doklad a kupní cena Vám bude zaslána na Váš účet nejpozději do 14 dnů. Náklady na zaslání zboží zpět do eshopu hradí kupující. Pokud zboží neodpovídá původnímu stavu, může být toto zohledněno v hodnotě vrácené částky. Více informací o podmínkách odstoupení od smlouvy naleznete v obchodních podmínkách.

 

Reklamace vady výrobku:

Na veškeré zboží je poskytována zákonná záruční doba 2 roky, není-li u zboží uvedeno jinak.  Toto platí pro konečného spotřebitele - fyzickou osobu.

Pro nákup zboží na firmu (na ICO) platí podmínky dle platného právního řádu.

Pro uplatnění reklamace je nutné postupovat následovně:

- zboží zašlete na výše uvedenou adresu, čisté, s veškerým dodaným příslušenstvím, dokumentací (u autobaterií je nutné dodat Záruční list), případně i s nákupním dokladem (fakturou);

- ke zboží přiložte důkladně vyplněný reklamační protokol (u autobaterií je nutné vyplnit všechny náležitosti o voze, ve kterém byla používána). Bez řádně vyplněného reklamačního protokolu nelze reklamaci zahájit. Reklamační protokol je ke stažení níže, nebo Vám jej na požádání zašleme e-mailem;

- náklady spojené se zasláním reklamovaného zboží nese kupující. V případě oprávněné reklamace je možné písemně požádat o uhrazení těchto nákladů;

Jakmile zboží obdržíme, bude zahájeno reklamační řízení, které se budeme snažit vyřídit v co nejkratší možné době nejpozději však do 30 dní. O zahájení reklamačního řízení a jeho ukončení bude kupující informován e-mailovou zprávou.

V případě, že si kupující nevyzvedne reklamované zboží do třiceti dnů od ukončení reklamačního řízení, postupujeme  v souladu s § 2609 zákona číslo 89/2012 Sb., v platném znění, tj. po uplynutí zákonné lhůty jsme oprávněni účtovat skladné ve výši 2 Kč za den. V případě, že věc nebude vyzvednuta ani po dalších třiceti dnech, zlikvidujeme ji a vzniklé náklady s uskladněním budeme po kupujícím požadovat.

Upozornění k vrácení nebo reklamaci akumulátorů:
Autobaterie přepravuje přepravní společnost Fofr. Nedoporučujeme zasílat jinou přepravou (Česká pošta, GLS apod.), která není pro převoz takového typu zboží uzpůsobená. Naopak doporučujeme nás v případě vrácení zboží, odstoupení od smlouvy či reklamace nejdříve kontaktovat. Sdělíme Vám jak nejlépe postupovat. 

NEZASÍLEJTE ZÁSILKY NA DOBÍRKU NEBO NA NÁKLADY PŘÍJEMCE. TAKOVÉ ZÁSILKY NEBUDOU PŘEVZATY.

Při zaslání přes ZÁSILKOVNU směrujte pouze na výdejní místo www.eshop-car.cz (ID:30012). 

Soubory ke stažení
Kupoleje- Odstoupení od smlouvy - vrácení zboží.pdf58 kB
Kupoleje - Reklamační protokol.pdf59 kB

Potřebujete poradit ? Reklamační řád a odstoupení od smlouvy

Vaše jméno, příjmení, firma
Váš email
Váš telefon
Váš dotaz
     Více informací